Kedimin Bu Davranışları Normal Mi? Şimdiden Vakit Ayırıp Cevap Veren Herkese Teşekkür Ederim

Mrobot

YAKLAŞIK 9 AYLIK TEK AYAĞI OLMAYAN DİŞİ TEKİR VE KISIR BİR KEDİM VAR. 1/1.5 AYLIKKEN SAHİPLENDİM
AŞIRI İLGİ İSTİYOR HANİ KUCAK DİYE AĞLAYAN BEBEKLER GİBİ SEVENE YA DA KUCAĞIMA ALANA KADAR MİYAVLIYOR.MESELA ABİMLE ODADA KALIYOR 1 SAAT BEN KENDİ ODAMA GİDİYORUM DERS ÇALIŞMAK İÇİN.BENİM ODAMIN KAPISI AÇILI AÇILMAZ AYAĞA KALKIYORMUŞ.BEN GELİNCE DE 5 DAKİKA FALAN MİYAVLIYOR HER ZAMAN AYNI ŞEYİ YAPIYOR NEREDEYDİN DER GİBİ KIZIYOR.SABAH BENİ UYANDIRIYOR VE SÜREKLİ MİYAVLIYOR ONUNLA İLGİLENMEM İÇİ.BEBEK GİBİ KUCAĞIMA ALIYORUM.BİR DİĞER FARKLI GELEN DAVRANIŞI İSE OYUNCAKLARINI SÜREKLİ SU YA DA MAMA KABINA KOYUYOR.ÖZELLİKLE COK SIK OYNADIĞI SWAET İPİM VARDI.NE ZAMAN AĞZINA ALSA BİRKAÇ DK MİYAVLIYOR VE SÜREKLİ KUCAĞIMDA YA DA YANIMDA OYNUYRDU SÜREKLİ SU KABINA KOYUYORDU ONU VE İZLİYORDU YA DA KUCAĞIMA GETİRİP BIRAKIYORDU DURUM BÖYLE BU DAVRANIŞLARI AŞIRI SİZCE NORMAL Mİ ? KISIRLAŞTIRMADAN ÖNCE DE AYNIYDI BU ARADA

5 CEVAP

Anonymus683514

Normal davranışlar bir çok insan aslında kedisi böyle olsun ister:)

Superisi814

Merhabalar,
Evet normal ..Sevgi dolu bir pitirciginiz var ..

muffinthecat

Çok normall. Benim dişi kedim de ev içerisinde falan asla peşimden ayrılmaz, sürekli ilgi bekler. Keşke erkek pisilerim de böyle olsa (':

Mirabonibon

Bazı patili dostlarımız aşırı sevgi dolu bazıları hiç umursamaz ve siz aşırı sevgi dolu sahibine bağlı olana denk gelmişsiniz ne mutlu :))

Mrobot

YANLIŞ ANLAMAYIN DURUMDAN ŞİKAYETÇİ DEĞILIM.SADECE NORMAL MI ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM.