Kediler Ve Klimalar

Mirabonibon

Yaz geldi ve evler sıcacık olacak. Biz de her yaz klima asla durmak bilmez sürekli açarız açmadığımız gün yok o zamanlarda kedişimiz yoktu ama şimdi var. Ben istesem de istemesem de ailem açacak ama tek bir odada açılıyor. Ara sıra kedimiz de o odaya gelse sıkıntı olur mu?

3 CEVAP

Sezgek

Aksine kuzucuğa iyi gelecektir onlarda sıcaktan yer arar fayanslara kapı ağızlarına yatarlar yani merak etmeyin üşütüp hasta olmaz yavrucak hemen

MERQ

Olur! Klimanın vurduğu bir pozisyona yatarsa hastalanır. Havaya doğru düşük devirde verirseniz bir sıkıntı olmaz.

Mirabonibon

Tamamdır teşekkür ederizz