Poposunda Yara Mı Var?

Sibelkayaa

Kedimin karnı şiş ve ishal. Tuvaletini zor yapıyor gibi geldi. Karnına masaj yaptıktan ve poposunu ıslattıktan sonra yapabildi. Kuru mama ve haşlanmış tavuk yiyor. Enerjisi ve iştahı yerinde.

3 CEVAP

teddybal

Merhaba yarayı bilemedim fotoğraftan ama karnı şiş ve ishalse veterinere götürseniz iyi olur. Cevap yazdım üste çıksın başka fikri olanlar da görsün diye. Çok geçmiş olsun.

teddybal

O kahverengi görünenler dışkı kalıntısı mı yara kabuğu mu seçemedim.

Warriorsans

Fotoğrafta yara gibi durmuyor ama ishal olduysa yapmakta zorlanması normal. Karnının şiş olması gaz belirtisi. Kedinize dokunan bir şey yediyse sindirim sisteminde böyle bozukluklar yapabiliyor. Veterinere gitmek en iyisi olur. Karnına masaj yapmanız varsa probiyotik toz vs vermeniz iyi gelir