Oyun Sonrası Sesli Derin Nefes

bademish

Kedime bugün lazer oyuncak aldım ve sağa sola koşturdum 10 dk boyunca eğlensin enerjisini atsın diye. Kendini yere attı şimdi ve derin derin nefes alıyor gayet sesli şekilde. Normal midir bu durum?

5 CEVAP

Selenay1

Valla hiç normal durmuyor bir de lazer oyuncak önerilmez çünkü asla gördükleri şeyi somut bi şekilde tutamadıkları için kötü etkileniyorlarmış

Warriorsans

Uzun süre koşturduktan sonra kısa süreli nefes nefese kalması normal. Dinlendikten sonra geçmesi gerekiyor. Lazer oyuncak önermem kedilerin av güdüsünü tetikliyor ama hiçbir şey yakalayamamış oluyorlar ve bu onları mutsuz ediyor.

https://ty.gl/f9cjnfcv5j
Bu kedi oltasını aşırı tavsiye ederim bizimkilerin sıkılmadan deli gibi oynadığı çok sevdiği tek oyuncak.

Mirabonibon

Lazer oyuncak önerilmiyor üzülüyorlar diye biliyorum. Benim kedimde baya koşturuyor sonra nefes nefese kalıyor bazen derin nefes veriyor burnundan çok yorulduğunda. Bunu fark ettiğim günden beri koşturmanın yarısında bırakıyorum dinlensin diye zaten kendini yere atıyor soluklanıyor sonra enerjisini topladığı gibi koşuyor. Sizinki benimkine benziyor ama bilemiyorum yine de başka bir şeyde olabilir. Kedinizi koşturduğunuz zaman ara ara dinlendirerek koşturun.

Maulex

Havalarin sıcak olmasinda ve yorulmasindan kaynaklaniyordur buyukihtimal sadece kostuktan sonra yapiyorsa sorun etmeyin

bademish

Sadece koştuktan sonra olmuştu. Çok teşekkür ederim arkadaşlar lazerle enerjisini atsın demiştim ama lazerle oynamayı bırakıyorum. Ben de oynarken biraz kötü hissettim zaten yakalayamadığını görünce. Normal ayıcıklarıyla oynatmaya devam edeceğim ve önerilen kedi oltasından da sipariş edeceğim👍🏽 tekrar çok teşekkür ederim herkese