Yavru Kedim İçin Oyuncak Önerisi

Swefty

Arkadaşlar 3 aylık yavru bir kedim var. Onun için oyuncak bakıyorum. Oltası ve topları falan var ama bazen bir yere gitmek zorunda kaldığımda da sıkılmasın istiyorum. Toplarını hep koltukların altına atıyor ve bazen de alamıyor. Oltasıyla da benim oynatmam gerekiyor. Bu yüzden kedimin evde kendi başına oynayabileceği ve sıkılmayacağı bir oyuncak önerebilir misiniz?

2 CEVAP

Gizem8822

Kedime o kadar oyuncak aldım birkaç kere oynadı sonra yüzüne bakmadı. Evdeyken ben oynatıyorum. Dışarı çıkacağım zaman pencere kenarına yer ayarlıyorum dışarıyı izliyor sizde öyle yapabilirsiniz

Palyaco

Pawissenin kedi tuneli var yavruyken bayiliyorlar oynamaya ve top uzun iple bağlayın kapı kollarına cok guzel oynuyorlar yetise bileceği kadar kapı kollarından sarkitin iple