Crystalin Hakkında Bilgi

Scottishthor

Ağız bakımı için almak istiyorum fakat iki çeşidi var.Birisi insan için diğeri de hayvanlar için..İçeriğinde bir fark göremedim.Alan var mı?Bilgilendirirseniz sevinirim

6 CEVAP

Palyaco

Kedim için olanı kullandim yanliz sahtesi cok var dikkat edin

Scottishthor

Evet evet kendi sitesinden alicam teşekkür ederim sağolun 😊 @Palyaco

aycylmz

Animal health olanı kullandım kedimin ağız bakımı için.

Sezgek

Ben insan içim olanını bilmiyorum tam okudunuz mu içeriği hayvan için olanında alkol iyot olmuyor ve nötr pH oluyor insan için olanla aynı olmayabilir animal health alın bence

Deniz1741

Animal health almalısınız.

Warriorsans

Hayvanlar için olanını almalısınız. Birde dr animal var aynı görevde ürünler ve biraz daha uygun fiyatı ona da bakabilirsiniz bence