Elimde Kalan Brit Care Mama

gamzenoel

arkadaşlar mama fiyatlarından dolayı kedime brit care mama aldım önceki mamasından daha uygun diye. bir aya yakın oldu bekledim belki alışır diye ama kedim maalesef çok az yiyor, pek beğenmedi. 6 kilo kadar vardır kalan mama. ben bu mamayı nasıl satabilirim ya da takas edebilirim başka bir mamayla? aylardır işsizim o yüzden sokaktakilere de veremiyorum...

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-care-hypo-allergenic-kilo-kontrolu-icin-ordekli-tahilsiz-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-7kg.html?gclid=EAIaIQobChMIouXKkr-A-AIVAuN3Ch2T8gB3EAQYCCABEgKND_D_BwE

5 CEVAP

gamzenoel

çok teşekkür ederim cevaplarınız için. dolap gibi uygulamalarda sadece kıyafet satılıyor diye biliyordum :/ iyi oldu öğrendiğim. başka bir siteden almıştım mamayı. tahminim yemiştir 1 kg kadar. neredeyse bir ay olduğu için de iade almazlar diye düşünüyorum. içeriği iyi gelmişti bana o yüzden ısrar ettim yesin diye ama beğenmedi kedim. umarım çözüm bulurum. teşekkürler.

Palyaco

Maalesef çoğu kedi beğenmiyor dolap uygulamasında rahat satarsınız kullanan alır

aycylmz

dolap ya da gardrops üzerinden satabilirsiniz. belki buradan da o mamayı almak isteyen birileri çıkar.

Warriorsans

Dolaba gardropsa yükleyin buradan da satılık diye paylaşın belki almak isteyen çıkar

Warriorsans

Bu arada brit care yeme garantili bir mama eğer kediniz yemediyse iade alıyorlar ama mamanın belli bir miktarından fazlasının kullanılmamış olması gerekiyor yüzde 10 gibiydi sanırım. Siz 1 kg kullandığınız için iade alınır mı bilmiyorum. Ben daha önce petlebiden almıştım brit care iade etmiştim 300 400 gr ancak kullanmıştık sanırım