Kedimle Aramı Nasıl Düzelteceğim?

Tengu

Dışarda baktığım 36 günlük kediler var gözlerini temizlemek için bazen eve getiriyorum özellikle son bir haftada baya eve getirdim göz, kulak temizliklerini yapmak için. Kedim son zamanlarda yanıma çok yaklaşmıyor, kucağımda durmuyor, sevince gırlamak yerine kaçıyor, benimle oyun oynamak istemiyor hatta benimle uyumak bile istemiyor ki sürekli beraber uyuruz şu zamana kadar kedimle hiç ayrı uyumamıştık. Ben hasta mı diye endişeleniyordum yavru kediler hiç aklıma gelmemişti az önce fark ettim. Yavru kedilerden kıskanıyor olabilir mi? Kedimin gönlünü nasıl alacağım? Çok üzülüyorum bana yüz vermediğinde resmen trip atıyor

2 CEVAP

Hila_aladas

Bende aynı şeyi yaşadım evdeki yavru kedi gidince düzelmeye başlıyor. Ama uzun süre kalırsa asabiyet, az yeme, kısma gibi şeyler oluyor depresyona giriyorlarmış

Tengu

………