Kedi Sırt Çantası

toleii

Merhaba, daha önce görseldeki ürünü almıştım kedim yavruyken bir kaç defa kullandım. Şu an kendi rahatsızlığımdan dolayı box taşımakta güçlük çekiyorum bu yüzden tekrar sırt çantası kullanmayı düşündüm fakat kedim 5 kilo civarında olduğundan hem dar geldi hemde çantada katlanma oldu bu yüzden yeni almayı düşünüyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz hem geniş hemde katlanma sorunu olmayan bir sırt çantası önerisi var mı?

8 CEVAP

Gunesyildirimm

Astronot çanta kedilerin psikolojik ve fiziksel sağlığı için hiç iyi değil özellikle yaz aylarında aşırı ısınıp kedilere zorluk çıkartıyor ani ölümlere bile rastlanabiliyor, havalandırması yeterli değil. Tamamen şeffaf olması sebebiyle de kendilerini güvensiz hissediyorlar. Ayrıca küçücük bir çanta içinde rahat edemiyorlar. Ferplast atlas10 ya da bütçeniz varsa atlas20 ve moderna road runner taşıma çantalarını öneririm plastikleri kalitelidir ve gayet iyi hava alırlar

Palyaco

Katlanmayan astronotlar var cok iyi tavsiye ederim

theyusra

eni.paty var bakabilirsiniz 🥰

teddybal

Astronot çantalara veterinerler işkence çantası diyor, hem kedinin saklanacak yeri olmuyor strese giriyor hem de yeterli havalanmadıklari için özellikle sıcak havalarda çok kötü sonuçlara neden oluyor diyorlar. Ama kısa süreli kullanımlar için sırt çantasına ihtiyaç duyanlara bir veterinerin çanta önerisine denk gelmiştim, bu çantanın hem altında saklanma için uygun alan var hem de delikleri daha çok sayıda olup file kısımları ile daha iyi havalandırma sağlıyor demişti. Linkten bakabilirsiniz;
https://www.h epsiburada.com/tropheus-canta-ufo-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-pembe-p-HBCV00001FFDHP?magaza=Stok%20c%C4%B1ty&url_src=and-product-detail

Anonymus683514

Benim omzumdan bir rahatsızlığım var box tam bi işkence oluyor fakat astronot hem dar hem de klinikte pek onermediler. Doruk hocam sürekli kedinin bizi, geldiği yeri görmemesi lazim stres yapmaması için diyor:)

Deniz1741

Ya açıkçası bence bu da kediden kediye değişiyor. Kesinlikle yaz aylarında bu tür çantalar kullanılmamalı. Benim kedim mesela özellikle bu çantasını çok sever içinden çıkmaz yatar uyur. Dışarı çıkacağımızı anlayıp direk bu çantanın içine girer. Boxuda var. Dışarı çıkacakken ikisini yan yana koyarım bu çantaya girer. Ama dediğim gibi yaz aylarında asla tercih edilmemeli. Ve uzun süreli kullanacaksanız da bu çanta modelleri tercih edilmemeli. Cute friend markası var onu öneririm size.

toleii

Önerileriniz için teşekkür ederim. Sürekli kullanım için almıyorum @teddybal ın önermiş olduğu çantadan sipariş verdim gerçekten daha önce bakmış olduğum diğer sırt çantalarına göre daha geniş ve konforlu hava alabileceği kısımlar oldukça iyi

Minigimmm

https://ty.gl/0leng30pks

ben bu çantadan aldım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim. altında tahta olduğu için eğilip bükülme sorunu olmuyor. içide çoğu çantalara göre geniş.