Tuvaletini Yapmadan Önce Miyavlıyor

Herkese merhaba bu aralar çok dikkatimi çeken bir şeyi paylaşacağım. Kedim tuvaletini yapmadan önce kum kabının önüne geliyor sanki çok kararsızmış biraz bekliyor sonra miyavlaya miyavlaya giriyor normal şekilde yapıp çıkıyor bi sorun mu var acaba

3 CEVAP

Anonymus985465

Sık ve az idrar yapıyorsa enfeksiyon, tıkanıklık olabilir.
Sözkonusu d8şkı ise kabız olabilir mi?

Warriorsans

İdrarını yapmadan önce böyleyse enfeksiyon olabilir taş olabilir kesinlikle veterinere gitmeniz gerek bekletmeden. Kakasıysa kabız yada ishal olabilir zaten anlaşılır eğer kabızsa zeytinyağı içirebilirsiniz.

benim kızımda da aynı şeyi yaşadık şimdi veterinerden geliyorum taş oluşmuş enfeksiyon yapmış antibiyotik başladık size de acilen götürmenizi tavsiye ederim