Erkek Kedim Uzun Bir Süredir Evde Belli Köşelere Çiş Yapıyor

semagolge

Başta püskürtme sandım ama değil bildiğiniz çiş yapma pozisyonunda bunu yapıyor , tuvaletinin yerini değiştirmiştim sanıyorum ondan sonra başladı tuvaleti eski yerine koydum ama kedi sakinleştiren spreylerden vs kullanan var mı işe yarar mı fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum . İdrar yolu rahatsızlığı olduğunu sanmıyorum idrarı da çıkma sıklığı da gayet normal

8 CEVAP

aynnrrr

piskolojik olabilr ya da idrar sorunu da olabilir bi veterinere götürün bence erkek kedilerde idrar kesesinde kristallenme cok oluyor ben kedim de oldu

MERQ

Kısırlaştır kedini ablacım.

buusracikk

Eğer kısır değilse ondan yapar benim dişi kedim de yorganlara yapıyordu

Anonymus683514

Kısırlaştırmadan düzelmez erkek kedi sürekli işer her yere

semagolge

Strese bağlıymış kum kabının birini eski yerine koyunca sorun ortadan kalktı

b3yza

kızgınlık dönemine girdiyse eğer yapması normal, kum yeri değişince de iç güdüsel olarak yapıyor. aynısını ben de yaşamıştım kısırlaştırdım sakinlemesi için bir daha da öyle bir problem yaşamadım

b3yza

kızgınlık dönemine girdiyse eğer yapması normal, kum yeri değişince de iç güdüsel olarak yapıyor. aynısını ben de yaşamıştım kısırlaştırdım sakinlemesi için bir daha da öyle bir problem yaşamadım

b3yza

kızgınlık dönemine girdiyse eğer yapması normal, kum yeri değişince de iç güdüsel olarak yapıyor. aynısını ben de yaşamıştım kısırlaştırdım sakinlemesi için bir daha da öyle bir problem yaşamadım