Matisse - Bonacibo - Bozita - Nutrifeline - Sanabelle

I-EmiN-I

Arkadaşlar yakında yetişkin olacak kedime bu mamalardan başlangıç seviyesinden almak istiyorum. Sizce hangisini almalıyım? Daha önce de benzer bir konu başlığı açmıştım ve sanabelleyi bayağı önerilmişti ancak bozita güzel bir indirime girmiş. Ben de bu markalar konusunda tecrübeli, bilgili arkadaşlardan bilgi almak istedim. Sizce hangisine yönelmeliyim? Aralarında devasa fark var mıdır? Kendinizde bu markalardan başka mama önerebilirsiniz.

12 CEVAP

Anonymus985465

Sanabelle ile Bozita'nın içeriğini karşılaştırıp tercihinizi yapabilirsiniz

Warriorsans

Bozita alın derim kesinlikle 55 tl ye geliyor kg fiyatı kuponuyla ve yazdığınız markalar arasında bence en kalitelisi bozita. Bozitayı denemedim ama kesinlikler denemek istediğim bir mama daha yeni 10 kg exculusion almasaydım bozita alırdım kesinlikle. Sanabelle 400 gr denedim memnun kaldık büyük boyunu daha sonra almayı düşünüyorum. Nutri feline yavru kedi mamasını biraz bizimlilere tattırıp sokaktakilere dağıttım hepsi çok sevdi.

Palyaco

Nutri feline sanabella aynı fabrikada üretiliyor ikisinide tavsiyecederim

Palyaco

Sanabella tavsiye ederim içinde kedi eklemleri için yeşil dudaklı midye cok yararlı

gokhansultan

Bozitanın indirimi çok güzel kg sı 60 tl ye geliyor. Çok da güzel bir mama. Bence bozita

Anonymus985465

Kedinizin sağlığı için et oranı yüksek ham kül oranı düşük, tatlandırıcı ve tahıl içermeyen mama seçelimki, mamanın fiyatından ettiğimiz tasarrufun yüzlerce katını veterinere ödemeyelim.

I-EmiN-I

Arkadaşlar mesajlarınız için teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz. Hamlet'in dediği gibi, sanabelle ile bozitanın içerikleri karşılaştırıp, belirttiği ayrıntılara bakarak birine kararlaştıracağım ve ona göre alacağım. Yine de herhangi bir öneriniz olursa, yazdığım mamalar hakkında ya da önermek istediğiniz mamalar hakkında, yazarsanız sevinirim

Ebrnk

Nutri feline ve sanabelle tercih ediyoruz, seviyor

Selenay1

Bunların arasında em iyisi sanabelle diye biliyorum

Oqrenerde06

Sanabelle

martuyl

bonaciboyu direkt eleyin bence. ben uygun diye bonacibo almıştım ama sonradan başka mamaları da denesin gariban diye biraz proplan ve nutri aldım. bi daha bonaciboyu yediremedim elimde kaldı resmen :D cigerle, balıkla haşlayıp karıştırıp veriyorum falanona ragmen mamanın buyuk çogunlugu kalıyor.

ama mesela feliciayı tek yiyiyor hala. o nedenle bu listeden nutri diyorum. ya da liste dışı felicia ve obivan selection.

Gimlihanim

Bozita ya da sanabelle alın bence. Uygun fiyatta ise bozitayı tercih edebilirsiniz. İkisi de güzel mamalar.