Kedimin Yüzünde Çıkan Yara

LadyHanim

Dün gece hiçbir şey yoktu sabah kalktığımızda kedimin yüzünde böyle bir yara çıktığını gördüm, veterinerine resimlerinj attım ama ancak pazartesi günü gidebilicegim ilçede yaşadığım için daha önce başına böyle bişey gelen varsa veya ne olduğunu bilen varsa bilgilendirirse sevinirim

7 CEVAP

Anonymus985465

İlkönce batikon sürün. 10 dakika sonra Dr. Animal/Crystalin sürün.
Veterinere götürene kadar huç yoktan iyidir.
Vücudunda pire oluo olmadığını kontrol edin

Bbgm

Benzerlikten dolayı gördüğüm bir şey diye düşünüyorum. Aynı bu şekilde köyde her tür hayvanda çok rastladım. Bunun için özel spreyler var hatta 2 günde yarayı kurutuyor. Veteriner baksın teşhisi koyar. Öyle bir şeyse korkmanıza gerek yok.

Eray23

Bizim kedimizde de olmuştu veteriner bi sprey verdi 5 gün filan günde 3 kez sıktık sonra geçti o temizledikten sonra o bölgeyi kaşımamasına dikkat etmeniz gerekiyor çünkü daha beter bi hale getirebiliyorlar

aslihan_e

Bıyık bölgesi kuruyor bazen sonra ordaki tüyler derisiyle kalıp halinde çıkıyor. Öyle bir şey olabilir. Oralara nemlendirici hindistan cevizi yağı gibi bir yağ sürebilirsiniz eğer kuruluktan oluştuysa.

Palyaco

Dr animal healh sürün günde 3 sefer 5 gün sonra geçecektir

LadyHanim

Çok teşekkür ederim herkese iyileşmeye başladı bile batikon kullandım iyi geldi bi yere flanmi sürttü anlamadimda

aynnrrr

kaşıdığı için de olabilir