Kedimin Davranışları

Esrakaya12

Erkek kedimi 3 hafta önce kısırlaştırdım ama ondan önce yavruları oldu evde çok kedi oldu (yavruları sahiplendiricem) ama salem strese girdi sanırım dün çok hızlı nefes alıyordu yavruları onu ısırıp kovalıyordu ve salemin bazı bölgelerinde kelleşme olmuş. Yakında daha büyük bir eve geçicem ama kedim stres altındayken ne yapabilirim ?

1 CEVAP

Ececimm

benim kedim de şu an stres altında aynı şekilde bizde taşınıcaz napıcaz bilmiyorum ya