Kedi Taşıma Çantası

Kuzucansu44

Kedim normal plastik boxların içine girmiyor ilk aldığımız gün onlardan birine soktuk diye sanırım nefret ediyor. Aslında hiçbir taşıma çantasına girmiyor ama şuan resimdeki çantadan kullanıyorum sadece arabayla veteriner arasındaki 2 dakikalık mesafede içine zor da olsa sokuyorum. Fakat şimdi yaz geldi ve bu tarz çantaların yazın çok ısındığını ve uygun olmadığını söylüyor herkes. Kedime nasıl bir çanta alabilirim dediğim gibi nefret ediyor ve maksimum 5 dakika duyabiliyor içinde daha fazla tutarsam ya kusuyor ya da kakasını falan yapıyor stres olduğu için. Hem onun seveceği hem de yazın rahatça kullanabileceğim taşıma çantası öneriniz var mı acaba

1 CEVAP

edmrcglu

bu çantalar berbat hiçbir şekilde etrafı tamamen şeffaf plastik çantalar tercih etmeyin özellikle yaz ayları için fileli ve kedinin etrafı göreceği ama etrafın kediyi göremeyeceği çantalar tercih edin ya da sıradan herkesin bildiği taşıma çantalarını tercih edin. bu gösterdiğiniz çantalarda yeterli hava alacak alan yok ve plastik sıcak havalarda yoğun bakıma sokacak kadar sıcağı çeker hayvan zaten kendi vücut ısıları 38.5 mahveder. ve şeffaf açıklıktan dolayı kendilerine saklanacak güvenli alan bulamazlar.