Kedi Filesi / Sinekliği (İstanbul)

RioLeo

Malum yaz ayları geldi balkon ve camları açmadan evde durmak bunaltıcı oluyor. Balkona kedi filesi, Pencerelere de kedi sinekliği yaptırmak istiyorum. İstanbul Avrupa Yakasında uzun yıllar kullanabileceğim sorun çıkartmayacak güvenebileceğim bir yer arıyorum. Yer ve Fiyatlarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar var mı?

2 CEVAP

Anonymus683514

Winblock alıp kendiniz takabilirsiniz, aklınızda bulunsun

teddybal

Instagram'dan şuraya ulaşabilirsiniz, herkes burayı öneriyordu, dm'den de yeterli bilgilendirmeyi yapıyor, ben başka şehre gönderim olur mu diye sormuştum oluyormuş ama siz siz zaten aynı şehirdesiniz daha kolay sizin için.
Hesap linki;
https://instagram.com/sineklerefisildayanadam?igshid=YmMyMTA2M2Y=