Sokaktaki Kediler Yavru Mu Yetişkin Mi Bilmemek

stellabennett

sokaktaki kedileri beslerken yavrular mı yetişkinler mi ayırt edemiyorum cidden (yavru derken 3-4 aylığı tabii ki ayırt ederim ama 9-10 aylıktan falan bahsediyorum) öyle olunca da yavru kedi maması mı yoksa yetişkin mi vermem gerekiyor bilemiyorum nasıl ayırt edebilirim ya da yavru kedi yetişkin maması yetişkin kedi de yavru maması yese bir şey olur mu

3 CEVAP

Selenay1

Bence sokak kedinin zaten yavru yemesi lazım onlar 3 öğün yiyemiyorlar evdekiler gibi ve yavru kedi mamaları daha besleyici oluyor zayen mecbur ucuz mama alıyoruz çok bir fark olmuyor

Lils

Hepsine yavru verin bence daha besleyici

Anonymus683514

Yetişkin kedi maması aslında daha çok kısır, yapay ışık kısıtlı alan ile büyüyen ev kedisi için. Sokaktaki kediye yetersiz gelebilir.

Ama gerçekçi olmak lazım, Yavru mamaları coook pahalı yetişkin kedi mamalarına göre. Ayrıca hayvanların ac kalmasından hicbir şey bulamamasindan her türlü iyidir