Sokak Hayvanları Besleme

Bbgm

Arkadaşlar kedi başlığından soruyorum ama sorum hem kedi hem köpekler için. Dışarıya koyacağım yemekleri (tavuk, çorba, makarna, yogurt) ısıtmalı mıyım yoksa dolaptan çıkardığım gibi mi koymalıyım malum hava çok sıcak. Hem hemen bozulmaması hemde serinletir diye düşünerek soğuk koymak istiyorum, kışın hep ısıtırdım ama şimdi eğer dokunmazsa soğuk koymak mantıklı geliyor. Hayvanlar için sorun olur mu? Dondurma gibi değil sonuçta sadece normal buzdolabından çıktı.

4 CEVAP

aslihan_e

Sorun olmaz, bazen ben de serinlesinler diye soğuk veriyorum hiçbir şey olmadı bu zamana kadar. Ama bazıları ılık yemeyi daha çok sevebiliyor.

Warriorsans

Bir sorun olmaz zaten bu sıcaklarda 5 saniyede falan sokakta ısınır yemek 😅 soğuk koyun hatta su koyduğunuz zaman içine buz da atarsanız daha uzun süre soğuk kalır hayvanların içleri ferahlar

Bbgm

Dolaptan çıkardım 15-20 dk bekleyip öyle götürdüm sanırım sorun olmayacak rahat yiyorlar :)

Bbgm

Aynen buzlu suyu yapıyorum çünkü su resmen kaynıyor yoksa :(