Kedim Çok Ürkek Stresli

Ececimm

Arkadaşlar kedim aşırı ürkek korkak bir kedi asla onu üzecek hareketler yapmıyoruz aksine herkes evde daha sakin hareket ediyor ama gene korkuyor yeni kısırlaştırdık kafasındaki huni yakalık onu strese soktuğunu düşünüyoruz nasıl düzelir sizce çok üzülüyoruz

1 CEVAP

Warriorsans

Bence zıbın giydirebilirsiniz en azından daha rahat eder. Korkak kediler için jackson galaxy nin videoları var YouTube da bence kanalına bir bakın biraz ingilizceniz varsa az çok anlıyorsunuz zaten.