Kedimi Nasıl Serinletebilirim

ogzglrg

Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz ki sıcaklar başladı ve evcil hayvanlarımız için biraz zorlu geçecek gibi gözüküyor. Özellikle benim gibi yeni evcil hayvan sahiplenmiş kişilere çocuğumuzu nasıl serinletebileceğimize dair çözümü olan var mı? Tüylerini kestirmek dışında :))

4 CEVAP

muffinthecat

Pisiciğin suyunu sürekli tazeleyin. Ayrıca sürekli kuru mama vermek yerine yaş mama verin ki daha çok sıvı tüketmiş olsun. Bir de elinizle ya da nemli bezle patilerini ve yüzünü silebilirsinizz. Klima, vantilatör tarzı cihazlar kullanacaksınız soğuk havanın kediyi çarpmasına dikkat edin.

Warriorsans

Furminatörle taramak kürklerindeki ölü tüyleri aşırı güzel alıyor ve rahatlıyorlar. Suyuna ara ara buz koymak da güzel oluyor. Birde kedi tarama eldivenlerini ıslatarak kedinizi tarayabilirsiniz

Ben kocaman cam bir kaseye su ve birkaç parça buz atıyorum paticiklerini daldiriyor şipşip oynuyor.

Gimlihanim

Suyunu taze tutmalısınız ve bol bol yaş mama tüketmeli. Sulandırarak da verebilirsiniz rahatsız olmayacağı şekilde.
Ben bir de evde olmadığım zamanlar için soğutucu ped alacağım. İşe yatayacağını umuyorum. T r e n d y o l da var. Bakabilirsiniz isterseniz.