Kedim Çok Uyuyor

Swefty

Arkadaşlar bugün yavru kedimin daha fazla uyuduğunu farkettim. Uyandığını bile göremedim resmen. Bazen kalkıyor sonra mamasını yiyip geri yatıyor. Sıcakta uyumayı çok seviyor. Hava da bugün baya sıcak. Bu yüzden mi çok uyudu anlamadım. Google da hasta olmuştur falan diyor. Sizce hastalıkla bir alakası var mı?

2 CEVAP

Warriorsans

İştahı falan nasıl? Aslınsa yavru kediler ekstra oyuncu olur. Şüphenizi gidermek için veterinere götürebilirsiniz belki. Yaz aylarında daha fazla uyumaları normal ama yine de hiç kalkmadı neredeyse demişsiniz bence bu kadarı normal değil. Gözlemleyin en iyi siz anlarsınız hasta mı değilmi. Unutmayın kediler hastalıklarını çok iyi gizlerler eğer şüpheniz varsa erkenden veterinere gitmek en iyisi

Swefty

@Warriorsans Aslında çok enerjik. Yani kalksa oltasını tutsam atlar zıplar. Ama bugün fazladan yorgun. İştahına kalkınca baktım bir sıkıntı görmedim.