Bağışıklık İçin Feliferon ?

Heratiko

Merhaba arkadaşlar. Bugün eve bebek geleli 20 gün oldu ve Hera hala bebeğin etkisinde stresli alışmadı da(sanırım biraz daha zaman lazım). Birkaç gündür iyice moralsiz gibiydi ve yine mamayı reddediyordu. Bugün Veterinerde tahlil yaptırdığımızda sonuçlar çok kötüydü bir ay önceki bağışıklığı bile daha iyiymiş. Bir süre de ilaçlar kullandık ona rağmen stresle daha da düşmüş bağışıklık. Doktoru artık bu durumda iğne yapmamız gerektiğini söyledi ve beş günlük (günde bir doz) feliferon iğne tedavisine başlattı. Zylexis i sordum ama doktor bu ilacın daha kuvvetli olduğunu söyledi. İlk defa duydum bu ilacı. Daha önce kullanan veya duyan var mı? İnternette de pek bilgi bulamadım.

3 CEVAP

Warriorsans

Sokakta çok kötü durumda bulduğum bir kediye yaptırmıştık ama tek doz 350 tl olduğu için sadece 1 kez yaptırabilmiştik ekstra tedavisi vs çok masraflıydı. Daha uygun fiyatlı bir takviyeye başlamıştık. Güçlü ve etkili feliferon kesinlikle

Superisi814

Vesileniz ile bilgi edindim.Soru için de cevap için de teşekkürler..

Heratiko

Evet biraz maliyetli ama kızımdan önemli değil. Kimse dermansız kalmasın çok zor çaresiz hissetmek 🙏🏻 Söylediğiniz gibiyse inşallah iyi olacak kızım da. Teşekkür ederim cevap için 🧚🏻