Kedimin Vucudunda Karincalar

Jean

Arkadaslar, kedimi tararken tuylerinin aralarinda karincalar oldugunu gordum. Evde karincalar var da acaba bu karincalar kedime zarar verir mi? Vucudunda geziyor belliki

5 CEVAP

Palyaco

Karıncalar ısırır kedinizi tek zararı budur

NorthNight

Zarar denemez ama rahatsız edebilir

Warriorsans

Rahatsız eder ısırır yani uzak tutmak en iyisi

BiciriginAnnesi

Evinizde karınca var mı yok mu siz ancak bilirsiniz
Kendinizi rahatsız eder aynı sinek gibi evinize bakın nereden karınca çıkıyor kükürt tozu bulun oraya dökün evi bir sararsa baş edemezsiniz hırdavatcılarda kükürt tozu bulabilirsiniz bulamazsanız internetten sipariş verin

Gimlihanim

Rahatsız eder kedinizi. Karınca tebeşiri kullanabilirsiniz. Epey memnun kalanlar gördüm. Sanırım tebeşirle çizilen yerden ilerisine geçmiyorlarmış. İlaç kullanıp zarar vermemiş olursunuz hem.