İki Mama Arasında Kaldım

Casperbeyy

Arkadaşlar şu an prochoice somonlu karidesli kullanıyoruz memnunuz ama gün geçtikçe zamlanıyor , golosi düşünüyorum,sizece prochoice devam mı etmeliyim yoksa golosi mi denemeliyim?

4 CEVAP

Palyaco

Golosi kullandım bizimki pek sevmedi 7.5 kilosu 300 tl suan prochoice 15 kg alırsanız aynı fiyata geliyir

Palyaco

Ben olsam bu riske girmezdim indirim kodu yuzde10 petlebi 6269321

Warriorsans

Belki rotasyona ekleyebilirsiniz ama golosi stokta yok bayadır bulursanız bir deneyin derim ilk önce 1,5 kg alırsınız daha sonradan memnun kalırsanız 20 kg baya iyi fiyata geliuor

aynnrrr

prochoice ile devam edin daha iyileri de var tabi ama bütçe acısından alınabilir onla hemen hemen aynı matisse de alınabilir en azından matisse de gercek et var