Gastrointestinal Mama Kullanımı

EnglishGame

Arkadaşlar merhaba,
Kedimin ishal sorunu olmuştu doktor gastrointestinal mama önermişti. Eşimde elimizde bulunsun diye bolca almıştı sağolsun.
Ama son kullanma tarihi 10.ayda bitiyor.
Bu mamayı günlük azar azar versek kedime herhangi bir zararı olur mu? Mantığı ne bu mamaların. Bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

5 CEVAP

Palyaco

Hiçbir zararı olmaz verebilirsiniz başka ile karistirabilirsiniz hatta

simsim1713

Zararı olmaz faydası olur hatta

Latahzen27

Flora probiyotiktee karıştırıp verin kediniz daha erken iglesme sürecini gösterecektir

pablopicasso

Hiç bir şey olmaz. Hatta faydası olur. Bir gastro mama kullanan anne olarak belirteyim. Geçen ekimden bu yana kullanıyoruz. Belirtilen günlük oranda verin kilo da almaz.

EnglishGame

Gerçekten çok teşekkür ederim , çok muallakta kalmıştım sağolun 🙏🏻🙏🏻