Beyaz Leblebimizi Doktorlara Verdik :)

alpcan

Hani derler ya;
Kızımızı ne doktorlar,ne mühendisler istedi :)
Kızımız, Beyaz Leblebi'mize Uludağ Üniversitesinde okuyan 2 doktor kızımız talip oldu, biz de kıramayıp verdik...
Minik Leblebimizin başından bir sürü kötü şey geçti, çok büyük bir hastalık atlattı ama şimdi yeni evine uğurladık.
Her insan dünyaya bir misyon için geldiğine inanırım. Bazısı sadece kendi için çalışır,çabalar. Bazısı da dünya için,çevresi için,iyilik için.
Çünkü onlar bilirler,bilinçlidirler. Dünyayı iyilik kurtaracak!!!
İyi ki varsınız!

3 CEVAP

alpcan

12 yaşındaki kızım biraz göz yaşı döktü ayrılacağı için ama almaya gelen ablalarını görünce rahatladı. Açıkçası biraz seçici davrandık sahiplendirirken. Leblebimizin talibi çok oldu sağ olsunlar ama çok kötü başlayan hayat serüveni çok mutlu devam etsin istedik.
Doktor kızlarımız da Leblebiyi görür görmez çok sevdiler.
Güzel dilekleriniz için çoooook teşekkürler...
Esenlikler diliyoruz :)

Zehramira

Ya :) çok mutlu oldum :) şu surata bak nasılda güzel umarım ömür boyu mutlu olur :)

Tilki37

Çok sevindim, leblebinin yeni yuvasında sizin gibi ilgili,sevkatli , sevgi dolu ailesi olması benide rahatlattı , sağlıklı upuzuuuunn bir ömrü olsun inşallah :)