Böbrek Yetmezliği İçin Renal Mama Kullanımı

Kopuk1111

Merhabalar.Kedime 4 gün önce kronik böbrek yetmezliği teşhisi konuldu.Malesef böbrek değerleri olmasından 3 kat fazla çıktı.İştahsızlık ve halsizlik belirtileri var bu sebepten dolayı ilaçlı serum alması gerekiyor.Böbrek fonksiyonları düştüğü için böbrek enzimlerinde yükselme olmuş malesef. Bunun için uzun bir tedavi süreci olacağının bilgisi verildi. Kedimde herhangi bir kusma problemi yok ve su içmeye devam ediyor bunun haricinde veteriner bu süreç içinde artık hayatı boyunca renal mama yiyeceğini söyledi.Arka bacakları titremeye başladı ve sendeleye sendeleye yürüyor neredeyse 5 gün olacak.
veteriner hekime sorduğumda ise vücudundaki ödemleri attığında ve böbrekleri iyileştiğinde geçeceğini söyledi.Şöyle bir durum var böbrek rahatsızlığı olduğu için mama yemeyi reddediyor ve sürekli uyuyor şiringa ile besliyorum mamasını püre yapıp.Arka bacaklarının kuvvetten kesilmesi beni çok korkutuyor bu süreçte neler yapmalıyım? Renal mamayı asla tüketmiyor

20 CEVAP

Kopuk1111

Bugün melek oldu.

Palyaco

Viyo nün böbrekler için sıvısı var 150 ml hergun 20ml verin 4kutu kullanmanız yeterli mucizevi bir ürün deneyin

Ebrnk

Başınız sağolsun çok üzüldüm

Kopuk1111

Veterinerimden renafilin isteyeceğim bugün kullanmaya başlayacağım.Ağrı kesici için bilgisini alacağım çok teşekkürler lütfen bu konudaki bilgilerinizi benimle paylaşın

Kopuk1111

Şimdilik ben şiringa ile besliyorum.Islak renal mama alacağım umarım yemeye başlar. Başka kedim yok çok teşekkür ediyorum kıymetli yorumlarınız için