Tüyleri Tarama Sorunu

Miapati1

Merhaba arkadaşlar. Kedim kendini taratmayan biri ne kadar ödül maması veya macun la kandırmaya çalışsam da asla olmuyo ellerim perişan halde bu yüzden. Kendisini tarayamadıgım için tüyleri kötü duruyor ve kendini yalayınca haliyle tüy kusuyor nadir. Üzülüyorum bu duruma taratmayan kedime ne yapabilirim başka nasıl sevdirebilirim ( yavaş ve sevecen davranıyorum yinede yemiyo shxksjdj)

6 CEVAP

Miapati1

Siyamask

Tüy toplayan eldivenler var. Kendim denemedim ama araştırdığım kadarıyla başarılı bir ürün gibi🍀

Gizem8822

Tüy toplama eldiveni kullanıyorum memnunum.

Miapati1

Bende de var malasef onu da sevmiyor:')

caitlyn

yemek yerken yavaş yavaş yapmayı denediniz mi, mama yerken bişi yapmıyosa belki öyle alıştırabilirsiniz

caitlyn

bi de benim kedim en çok yumuşak fırçalı taraklara yüzünü, çene altını sürtmeyi seviyor. öyle bi tarakla hoşuna gidecek yerlere denediniz mi? denemediyseniz o şekilde alıştırıp diğer yerlerine geçebilirsiniz. uyanıkken durmuyosa, uyuoken falan böyle seveceği şekilde başını çenesini tarakla kaşımayı deneyin, belki hoşuna gider de kolay alışır