Kısır Kedimi, Yetişkin Kedi Maması İle Besleyebilir Miyim

Nrydiry

Elimizde bulunan mama bitmek üzere. Suanki exclusion kısır kedi mamasiydi. Şimdi de sanabelle denemeyi düşünüyorum. Yani 10 kiloda bir mama degisikligi iyi olur bence. Çoğu kişi öyle öneriyor ama petlebide kısır kedi mamasi kalmamış sanabellenin. Kuzulu sensetive yetişkin kedi maması alsam sorun olur mu? Kedim 1 yıl 4 aylık, 6 kilo civarı erkek

2 CEVAP

Siyamask

Kilo takibi yapın. Alıyorsa bırakırsınız 🍀

Gimlihanim

Magnezyum, kalsiyum ve fosfor değerleri kısır kediler için uygunsa tüketilebilir. Dikkat etmek gerekir. Rotasyona bazı kişiler yetişkin maması da ekliyorlar. Değerlere bakmak gerek.