Kedi Maması Farklı Alsam Yani Balıklı Gb Yermi Kedilerim

Merhabalar.. forlance marka tavuk etli mamadan sonra balıklı yada somonlu mama alsam yermi kedilerim.. tecrübesi olanlar bilgi verirse çok sevinirim ☺️

2 CEVAP

Becatbe

Balıklı kuru mamaların mineral oranları değişik olabiliyor.
Kullanırken kedinizi takip edin.
Bazı iyi markaların balıklı mamaları hakkında böbrek sorunları şikayetleri var uzun süredir.

hakancoban

Mama değiştirirken de en az bir hafta yeni ve eski mamaları karıştırarak verin. Önce yarı yarıya daha sonra eski mamanın oranını azaltıp yeni mamanınkini artırarak bir hafta sonunda tamamen yeni mamayı verin. Protein oranı %30 ve üzeri olanları tercih edin ..