Yavru Kedi Maması

zynpbalim

Merhabalar yavru kedimi sahiplendiğimden beri royal canin kitten mama kullanıyorum fakat öğrenci olduğum için birde bildiğimiz üzere mama fiyatları bu kadar artmışken almakta zorlanıyorum önerebileceğiniz temiz içerikli daha makul fiyatta yavru kedi mamaları var mı?

2 CEVAP

Anonymus985465

Yavru kediniz kaç aylık?
Lütfen Royal Canin'in içeriğini okuyun. Verdiğiniz paraya yazık.
Et oranı yüksek, ham kül oranı düşük, tahılsız, tatlandırıcısız, glutensiz olmalı.
Sanabell'e bakabilirsiniz.
Ancak kuru nananın jedi sağlığına zararlı olduğunu da belirtmeliyim
Bol su içinde haşlanmış tavuğu suyuyla birlikte, haftada bir ciğer/balık ve haşlanmış yumurta sarısı.
Çok az kefir.
Çok ince yumuşak da olsa
kemikleri vermeyin

hakancoban

Abicim formix ile besleyen bir arkadaşım var. 4 tane kedisi olduğu için o markayı kullanıyor. Bir buçuk sene oldu,yetişkine de aynı markayla geçtiler. Bence o kadar markayı takma. Protein ve tahıl oranlarına bakarak karar ver. Bu aralar whiskas ve **********dan çok şikayet var. Kullanıcı yorumlarını okumak lazm