Dün Kopek Hediyye Etdiler Türü Ne Olduğunu Öyrenmek İsdiyorum

akmedoff

dün hediyye etdiler ne ırkı olduğunu bilemiyorum Yardim sever kardeşlerimiz bana yardim ederse çok sevinirim Devlet memurunun kendi kopeğinin yavrusu Kendim Azerbaycanda yaşıyorum ne irki olduğunu bilmek isdiyorum Lütfen yardım edin

10 CEVAP

akmedoff

Alakasi olamaz fazla killi ve kulakları azına doğru çox uzun :(

cansincini

bana tüyleri goldeni, kulakları da siyah labradoru anımsattı

senaau

Nedense bana da çoban köpeğini anımsattı ama aynı zamanda küçük de bir köpeğe benziyor 🤔 aşısı için veterinere gittiğinde ondan öğrenebilirsiniz tam cinsini yada size hediye eden kisiden

AlpBerkay

Stabyhoun ya da Newfoundland Köpeği olabilir.

theyusra

flat-coated retriever

byzkpln

Manchester terrier kırması olabilir

akmedoff

Alakasi olamaz fazla killi ve kulakları azına doğru çox uzun :(

KravatliKedi

Avustralya çoban köpeği

Veranifer

Sokak köpeği gibi

SydorTal

Borador olabilir