Pet Shop Dolandırdı Mı Yoksa?

Brewsly

Merhabalar dün babamı kaybettim. Hayrı için gideyim mama alayım dedim. Kedi mamalarından iyi anlarım fakat köpek maması alayım dedim. Snow dog kuzu etli yavru köpek maması 15 kg aldım. Petshop 500 TL dedi. Dediğim gibi fiyatlarından da haberim yok aldım geçtim. Sonradan aklıma takıldı. Bu mamalardan alan kullanan var mıdır çünkü nette farklı bir versiyonu 300 TL. Bana fiyat çok abartı geldi şuan.

6 CEVAP

buusracikk

Öncelikle başınız sağ olsun Allah sabır versin 🤲🏻 şu an ki ekonomik duruma göre değerlendirmek gerekirse bence normal. Çoğu ürünler internette daha ucuz mağazalarda uçuk fiyatta olabiliyor. Örneğin benim kullandığım mama veterinerde 100 tl ama internette 65 tl. İçerik olarak aynıysa sorun olacağını sanmıyorum ama dediğim gibi internet ve mağaza fiyatları birbirinden çok farklı oluyor.

Warriorsans

Başınız sağolsun 🙏 petshoplarda genelde internete göre daha yüksek oluyor fiyatlar. Ben hep internetten tercih ediyorum bu yüzden. Veterinerimizin 300 e sattığı ürünü internetten güvendiğim bir satıcıdan 150 tl ye alabiliyorum

cat_expert

Öncelikle Allah rahmet eylesin.

Petshop'larda ürün fiyatları internete göre daima yüksek olur, dolandırma demeyelim de kazıklanma diyelim.

Siyamask

Başınız sağolsun. Petshoplar her zaman daha pahalıdır🍀

Anonymus985465

Başınız sağolsun. Yüreğinize sağlık.
Başka petshopda fiyatını öğrenin ve fark varsa açmadan iade edin. Fiyatını öğrendiğiniz başka mama alın.
Fahiş fiyat uygulayan yerleri ihbar edebilirsiniz.

Brewsly

Taziyeleriniz için teşekkürler. Dostlar sağolsun.