Erkek Kedi Kuyruğu Hep Böyle Neden?

Seydagulec_

Sokakta baktigim erkek kedilerden birisinin kuyruğu sürekli böyle yanına asla yaklastırmıyor. Kuyruğunun sürekli havada olmasının nedeni nedir?

3 CEVAP

aslihan_e

Kırık olabilir ama tam kırılmamış gibi. Kalıtsal da olabilir. Yani o şekilde doğmuş olabilir. Benim çocuklarımdan birinde doğuştan şekil bozukluğu var, kemikten kırık gibi ama tam olarak kırık değil. Bükülme yerinden bükülemiyor sabit şekilde, dokununca kırık gibi hissediyorsun. Bu kedininki de öyle olabilir.

Seydagulec_

@aslihan_e anladım, çok teşekkür ederim cevap verdiğin için:)

Seydagulec_

Bilgisi olan varsa eğer paylaşırsa sevinirim...