Hangisi Sizce

yelizylmz0

merhaba kusura bakmayin tekrardan meşgul ediyorum burayı ama prochoice sanabelle yada exclusion arasinda kaldim sizce hangisi daha iyi icerik olarak ilk olarak kucuk paket alicam denemelik

3 CEVAP

Hoddie

Sanabelle öneriyorum. Çeşit olarak pek çeşitlerini bilmiyorum ama balıklı varsa kullanabilirsiniz. Eğer kedinizin tavuğa alerjisi varsa tavuk haricinde bir şey alın nasıl çeşitleri var bilmiyorum tam olarak.

CalicoMia

Sanabelle

yelizylmz0

sanabelle nin cok cesidi vardi da hangisini almaliyim kedim 2 yasinda kısır