Dişi Kedi Kızgınlık Dönemi

Canimyavrum

Kızım şu an kızgınlıkta tahmini kaç gün sürer iştahında azalma oldu . Birde kızgınlıktan çıktığı nasıl anlaşılır.hemen opersyon olacak inşallah

2 CEVAP

Mirabonibon

Değişkenlik gösterebiliyor 1 hafta, 1 ay yani 1 ay biraz zor ama fazlası bile olabiliyor kızgınlıktan çıktığını ise artık yankı yapan yerlerde bağırmayınca, kendini yerlerde ya da size aşırı fazla sürtmeyince, etrafa idrar yapmadığında, poposunu havaya kaldırmadığında yani eski haline döndüğünde anlayabilirsiniz ama yine de 1,2 hafta bekleyin tamamen geçmesini

Canimyavrum

Çok teşekkürler cewap için 😊mirabonibon