Hassas Sindirim Mama

Sulecrn

Kedim hassas mideli bir kedi bu yüzden 2 ay boyunca Uniquie hassas sindirim mamasi ondan sonra ki 4 ay ise Royal Canin sensebile 33 hassas sinidirim kedi mamasi kullandik fakat arada mama değişikliği yapmak istiyorum mamadan bir sikayetimiz yok. Önerdiğiniz hassas mide için olan kedi mamalari varsa ve yazarsaniz çok sevinirim 💖 Altakki mama hakkinda fikriniz var mi?

9 CEVAP

MERQ

Neye göre hassas mideli? Ne reaksiyon veriyor ki kediniz?

teddybal

Bunun yorumlarına bakmıştım da normal mama gibiydi pek etkisi olmadı tarzı idi genelde, yine de kullanmadığım için yorum yapamıyorum umarım kullananlar görüp yardımcı olur.

Warriorsans

Mamada kusma falan mı oluyor? Yoksa ishal falan mı. Kusma durumuysa bilgim yok ama ishal konusunda royal canin sensible bizde de çok iyi gelmişti birde golosi kısır somonlu olanı iyi gelmişti. Golosi bulamadığımdan exculusion aldım hemde değişiklik olsun diye ama ishal yaptı tekrar..

Palyaco

Hassas mamalar natures protech ve mera sentitive

Sulecrn

Normal mama yediğinde kusuyor bunun için royal canin kullandik iyi de geldi ama arada tat değişikligi yapmayı düşündüm

Anonymus985465

Royal Canin kimseye önermeyeceğim bir mama. İçeriğini virbac gastro ile kıyasladığınızda aradaki farkı göreceksiniz

Oqrenerde06

Proplan kullandığımız sürece hep yedikten 5 dk sonra hemen kusuyordu ben bu mamalarin hassas sindirimi iyi geldiğini düşünmüyorum özellikle proplan mamalarin çünkü her yediğinde kusuyordu hemen hemen .

sevilay28

Ben advance sensitive'e geçtim, memnunum :)

gece18

Biz veterinerimizin önerisiyle proplan kuzu etli etli yani bunu kullanıyoruz 2 aydır. Kedim çok sevdi iştahlı yiyor. Tüy dökülmesi yok. Zaten kronik kusmasıda sindirim problemi yok. Sadece lavman olmuştu bir süre gastro mama ile beslendik kendini toparlasın diye. Proplan delicate geçtik. Beğenince bırakmadık. Kısırlaşıncaya kadar bunu kullanacağım.