Dünden Sonra Kusma..

Esims

Dün 3 de iç dış parazit hapımız uygulandı. Fakat eve geldiğimizden beri silva’da sürekli uyuma durumu vardı. Sabah kalktığımda betona sarı şekilde kusmuş. İçinde sadece minik bi parça vardı. Parazit değil ama sanırsam. Sizce noldu kedime? Dış parazit hapından dolayı olabilir mi? Kussa bile hala işe yarar dimi hap? (Kedimde bi huy değişmesi de oldu ama bakalım hayırdır inşallah)

4 CEVAP

Palyaco

Hapı yuttuktan sonra kusursa yeniden uygulanır 3 4 saat gectiyse sorun yok 3 den fazla kusursa hemen goturun

muffinthecat

Aşılardan sonra bizimkilerde de bir halsizlik oluyor (özellikle karma aşıdan sonra) Fakat hiç kustuklarına şahit olmadım. Veterinere danışın derim.

pablopicasso

Bir tecrübemizde,

3-4 saatten sonra kustu ise sorun olmaz ama öncesi ise tekrar uygulama gerekir demişti hekimimiz..

Mirabonibon

Biz kedimizin aşılarını yaptığımızda veterinerimiz kusabilir, halsizlik olabilir hatta aralıksız bütün gün uyuyabilir falan diyordu siz de de böyledir belki ama yine de bilemeyiz geçmiş olsun