Mama Değişikliği Ne Zaman Yapılmalı

ebrubeker

kedim 10 aylık british shorthair ve scottish fold karışımı şuan Royal canin kitten Yavru mama kullanıyorum sizce ne zaman adult yada başka mamaya gecmeliyim biraz seçici mama konusunda gece (erkek)

3 CEVAP

Selenay1

Kısırlaştırdıktan 1 hafta sonra yavaş yavaş kısır mamaya geçebilirsiniz onun dışında yavru yesin

Palyaco

11 12 aylıkken yavaş yavaş yetişkin mamaya gecin

Warriorsans

Kilosu normalse 12 aya kadar kitten mamayla devam edin kilosu fazlaysa 10 11 aylıkken geçilebilir yetişkin mamaya ama kedinizin kısırlaştırılmak için bir engeli yoksa daha fazla beklemeden kısırlaştırmanızı öneririm