Barf Mamayı Tavsiye Ediyor Musunuz

11 aylık pekinez kırması bir köpeğim var kuru mamayı istemsiz yiyor ayrıca pro plana son gelen zamlardan sonra barf almak hem köpeğim hem de benim için daha iyi ama çiğ et hayvanlara verilmez saldırganlaşır diye söylentide var inanmıyorum ama yine de sizlere de sormak istedim sizce barf mamaya geçmeli miyim

4 CEVAP

Anonymus683514

Sorumluluğun altından kalkabilirseniz barf besleyebilirsiniz ancak hazır barf gıdaların çoğu oldukça kötü ülkemizde

sivaslim

benimde kızım şivava bende neler denedim neler. barf sipariş verdim görüntü gerçekten iğrençti eğer kızım yemiş olsaydı bile vermeyecektim ben allahtan yemedi. royal canin-mini-starter-kucuk-irk-yavru-kopek-mamasi ve Royal Canin Exigent Mini Yetişkin Köpek Maması bunları yemeye başladı. ayrıca barf' beslenmede çok pahalı

Venusselin

Ben kendim hazırlıyorum hazır satılanlar artık et maalesef :( o kadar ucuz barf olmasının imkanı yok. Benim cane corso 2 köpeğim var, 1 aylık 1 köpek 1,500 tutuyor kendim hazırlayınca. İnternrttekilrt hem dana diyor hem 500 civarı, güvenmiyorum. İnternetten aldım bir kere aşırı kırmızı gıda boyası gibi ve köpeğim yemedi. Kendiniz hazırlarsanız bütçe dostu değil maalesef. Irkı gereği böyle beslemem gerekiyor. Eğer kendiniz hazırlayacaksanız tavsiye ederim fakat hazır olanları hiç tavsiye etmem. Sorunca sakatatmış ciğer iş oranlarını onlar bile bilmiyor.

kendim hazırlayamam muhtemelen pro plan somonlu mama yiyordu şimdi zorla yiyor bazen 1 gün hiç dokunmadığı oluyor normalde her şeyi yerdi şimdi aç kalmasın diye ciğer haşladım onu bile yemedi ne yapacağım bilmiyorum