Kedinin Ağzında Yaralar

kedim ağız enfeksiyonu kapmış ve aşılarını yaptırdım sizce ağız yaraları için yapilabilen birşey varmı ?

3 CEVAP

Veterinere sormakısın

Warriorsans

Ağız yaraları varsa zamanla artıp yemek yiyememeye kadar gider. Calicivirüs deniyor buna veterinere gidin tedavisi çok zor değil antibiyotik ve bağışıklık güçlendirici bir şeylerle toparlar.

Policlal

Kesinlikle veterinerin görüşünü almak şart. Benim oğlumun ağzından iltihap akıyordu bebekken mama yiyemiyordu yaş mamalarda zorla besledim bağışıklığını bayağı bir yüksek tutmaya özen gösterdik dişleri de değişince temizlendi ama hala hassas diş etleri. Ciddiye alınması gereken bir şey