Kedinin Nesi Olabilir?

caitlyn

annemler geçenlerde bi kedi sahiplenmişti, eski sahibinden önce sokaktaymış ve kedinin hep burnu tıkalı gibi nefes alıyor, bazen ağzı açık oluyor sanırım burnundan nefes alamıyor düzgün o yüzden ağzından alıyor. arada da öksürüp hapşırıyor. ben veterinere gösterin dedim hep, göstercekler ama hala götütmediler
merak ediyorum ciddi bişi midir acaba, baya koşup oynuyo sadece böyle, su içerken de çok sesli içiyor hiç görmemiştim öyle su içen. yaşayan var mı bunu nesi vardır sizce

4 CEVAP

Warriorsans

Nezle gibi bir şey olmuştur. Azitro antibiyotik kullanıyorum ben böyle sokak kedilerinde genelde ama kesinlikler veterinere danışmadan kullanmayın ne olur ne olmaz.

caitlyn

kedi eski sahibinde de hep böyleymiş, annem geldiği zamana göre şimdi daha iyi dedi

caitlyn

suyu da hırıltılı içiyor demek istedim, burnunda hep bi hırıltı var. uyuyoken de horluyo gibi

caitlyn

warriorsans
nezle bu kadar uzun sürer mi ki? bayadır böyleymiş çünkü