Kedim Su İçtikten Sonra Kusuyor

lilaaa

Merhaba arkadaşlar kedim sabah su içti ve sonra sıvı kustu daha önce 1-2 kez de yapmıştı. Sadece sabah su içtikten sonra oluyor ama. Aç karna içtiği için olabilir mi acaba

3 CEVAP

caitlyn

benim kedim hızlı içince yapıyor onu hep, özellikle musluktan içmeye çalışırsa genzine kaçıyor su,öksürüp yapıyor

Warriorsans

Eğer çok ve hızlı içiyorsa bir anda kusturabilir ama sık oluyorsa bu durum veterinere danışmakta fayda var başka bir sorun olmasın

lilaaa

Evet çok ve hızlı içiyor o yüzden oluyor sanırım