Hill's Kedi Mamasını Önerir Misiniz Sizin Öneriniz Nedir ?

GrkmYnlmz

Merhaba Kedim British Shorthair Proplan kullanıyoruz Veteriner Hill's kedi mamasını çok önerdi önerir misiniz sizce segment olarak nasıl bir mama

5 CEVAP

Busraskanli

Bence gayet kaliteli genelde kedilere iyi gelen bir mama. Hep bunu söylüyorum:) kliniğimize 14 yaşında hillsle büyümüş bir kedi geliyor ve gayet sağlıklı.
Proplan da gayet iyi bir mama. Kedinize iyi geliyorsa, bir sorunu yoksa bence değiştirmenize gerek yok. Her mama her kediye iyi gelmeyebilir. Kediye iyi gelen mamayı bulmak önemli.

Palyaco

Proplan vermeyin obez yapar glutenli mama pek vermenizi onermem bu cinslerde acana harvestv natures verty nutri feline tavsiyemdir veya mera

Busraskanli

Kaliteli mamada genel durumundan anlayabilirsiniz. İshal, kabızlık, tüylerin sağlıksız olması vb. bir sorun yaşamadıysanız. Uzun vadeli kullanımda bir problem oluşmadıysa iyi geliyor diyebiliriz. Bu arada kedinizin gluten hassasiyeti yoksa glutenli mamanın bir zararı olmuyor.

GrkmYnlmz

iyi geldiğini peki nasıl anlarım

teo33

Mamadaki glutenin ya da tahılın ben de zararlı olduğunu sanmıyorum. İyi geliyorsa iyidir.