Bu Sitede Kedi Sahiplendirmek Gerçekten Ücretsiz Mi

ozlemakcura

Dostlar ben çok merak ediyorum kedimi bu siteden ücretsiz sahiplendim gerçekten burası ücretsiz mi yoksa güzel insanına mı denk geldim. Yoksa ücretsiz adı altında satış mı yapılıyor facebooktaki insanlar ücretsiz cins kedi mi olur hiç karşılaşmadık dediler

4 CEVAP

Palyaco

Burası ücretsiz bakamiyanlar sahiplendiriyor bu cinste normal tekirde sahiplendiriliyor burdan burdan 2 tane Tekir sahiplendik arkadaşıma

Mirabonibon

Kardeşim zaten ilan sayfalarının altında ücret talep ederse güvenmeyin denilen bir siteden sahiplenmişsin burası yavrular üzerinden para kasmaya çalışan boş beleş insanlarla dolu değil

gece18

Ücretsiz evet. Ücretli olanları site kabul etmiyor zaten.

Selenay1

Ya Facebook aptal yuvası bir sürü geri zekalı var hayvan alım satan yapan burası öyle bir yer değil hatta görürsen şikayet edebilirsin