Kedim Kulağını Kaşıyor

Merhaba kedim bugün aniden kulağını kaşımaya başladı sık sık kaşıyor ve özellikle tek kulağını kaşıyor 2 gün önce ilk kez kuduz aşısı olmuştu biz yine de veterinere götüreceğiz ama daha önce yaşayan vardır belki kuduz aşısından dolayı olabilir mi? Bir diğer olarak da uyuz ihtimalini düşündüm ama hiç dışarı çıkmıyor ve evimizde başka hayvan da yok bulaşma ihtimali biraz zor gibi geldi bana

2 CEVAP

kulak enfeksiyonudur dışarı çıkmasına gerek yok. vakit kaybetmeden götürün çünkü belli ki çok ağrıları oluyor bizim de başımıza gelmişti defalarca canı çok sıkık ve sinirli olurdu ağrıdan yavrum.

Mirabonibon

Bu durum biz de de vardı ilk geldiği zamanlar aşırı kaşıyordu kulağını sonra her veterinere götürüşümüzde kulaklarını temizlettik şimdi çok daha az nerdeyse yok ara ara kaşıyor bu yüzden veterinere götürün derim