Kedi Alerji

Mirabonibon

Kedilere alerjim mi var bilmiyorum bu aralar kedimi öptüğümde ya da ona sarıldığımda burnum aşırı doluyor art arda hapşırıyorum boğazım yanıyor burnum yanıyor anlamadım yeni oldu ilk başta yoktu yaşayanınınız var mı?

3 CEVAP

aeri-l

Kimi hastanelerde immunoloji ve alerji bölümü var ben o bölüme giderek kan testi ile alerjilerime baktırdım orada çıktı kedi ve köpek alerjim olduğu bence siz de bir baktırın. 15 gün sonra kan testi sonuçları geliyor baya detaylı bakıyorlar. Kedilere maruz kala kala azaldı ama herhalde bir belirti hissetmiyorum evde iki kedim var :)

Kaju35

Ben de aynı sorunu yaşadım doktora gittim polen alerjim vardı.Kedimin tüylerinin de bu dönemde hassas olduğum için tetikleyebileceğini söyledi.

Mirabonibon

Tamamdır teşekkürler