Küçük Kedim Çok Halsiz

Hila_aladas

Yavru kesin 2-3 aylık oyun sever bir afacan ama bu çok halsiz fazla uyudu hava sıcağından mı bilmiyorum. Bana vücudu sıcak gibi geliyor kedilerin ateşi olur mu? Olursa neden olur ve nasıl anlaşılır?

3 CEVAP

Swefty

Benim kedim de aynı böyle. 3 aylık şuan. Havalar sıcakladığından beri çok uyumaya başladı. Arada bir enerjik oluyor sadece. Neden böyleler bilmiyorum bende ama havadan dolayı diye düşünüyorum

Hila_aladas

Teşekkür ederim içim biraz rahatladı

Mirabonibon

Biz de ailemle bugün bu konuyu konuşuyorduk kedimiz aşırı uyudu bugün ve çok halsizdi sıcaktan kaynaklıdır diye düşünüyorum çünkü kalktığında aşırı oynak, iştahında, dışkısında sıkıntı yok sizin de öyleyse sıcaktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum şahsen