Cam Sinekliği

begonvili

merhabalar. camlarıma sineklik taktırdım fakat pek sağlam değiller gibi itince açılıyor kedim biraz kuvvet uygulasa açabilir sağlamlaşması için ne yapabilirim?

4 CEVAP

Miniss

Bizim de bir tanesi dışa açılan pencerelerdendi .bence hic sineklik olmamasindan bile daha tehlikeli cunku ustune atlarsa pencerenin acilmasiyla beraber direk dusebilir.Sinekligin acilan kisminin yan tarafinin orta ve en alt kısmına matkapla civi sabitledik sonrasinda fileden kiyafet lastiği gecirdik.Boylelikle lastigi civiye gecirio sabitleyebiliyoruz

dogatektas

ben tüm sineklikleri boydan boya bantladım içlerine de cift taraflı bant yapıstırmıstım ama civiyle tutturmak daha mantıklı tabi keske becerebilsem böyle seyleri

Warriorsans

Çocuk klidi yada sürgülü klit deniyor onlardan takın onu açmadan açılmaz bu sayede güvenli olur.

Miniss

Dışa açılan sineklilerdendi*