Kedim Sürekli Benimle Olmak İstiyor

dogatektas

kedim sürekli beraber olalım hep yan yana olalım istiyor ve gece gec saate kadar onun uyumasını bekliyorum kendi alanıma cekilmek icin bunu nası asabilirim ya vicdanım el vermiyo o salonda annemle yatıyo ben odamda yatıyorum (yanımda benden baska canlı bi sey olunca uyuyamıyorum) ya da balkonda oturmak istiyorum biraz ama sürekli pesimde oldugu icin bırakamıyorum yine ona olan askım yüzünden onu bıraktıgımda bu sefer üzüntü baslıyo ya basına bi sey gelirse onu bıraktıgım icin falan filan diye kafada senaryo kurmaya baslıyorum nası düzelcem ya napmam gerekiyo

8 CEVAP

Warriorsans

Çok normal bizimkilerde aynen öyle odama gidersem odama gelirler mutfağa gidiyor hemen peşimdeler bilgisayara geçiyorum sandalyemin altındalar arada bana pati atıp mırıldıyorlar yada kablolarla oynamaya başlıyorlar. Açıkçası bu durumdan hiç kaçmadım, ne kadar beraber olabileceğimizi bilmiyorum ama kısıtlı zamanımızın tadını çıkarmaya bakıyorum. Olabildiğince mutlu olsunlar istiyorum

Anonymus683514

Çok normal bunlar eğer küçükse büyüyünce bunları ararsınız:)

dogatektas

yatarken salona bırakmak zorundayım bu arada cünkü hem kapım kapalı oldugunda bagırıyo hem de kapıların önünde yattıgı icin her an biri basabilir ona

dogatektas

kücük degil 2 yaşında ama hala anne kuzulugunu bırakmıyo.. beraberken de hicbi sey yapmıyoruz öyle dikiliyoruz beraber

dogatektas

orası öyle tabi gündüzleri zaten mutluyum onunla olmaktan ama özellikle vize ve final haftalarında bu durum bana cok sıkıntı olabiliyo odama gecsem bile aklım hep onda kalıyo

Willy-Wonka

Size oldukça bağlı olsa gerek. Benim kedim de şuan 10 aylık evde sadece ikimiz varız bu yüzden beni hele hiç bırakmıyor😅 denilenlere katılıyorum, bi ara şikayetçiydim ama şimdi keyif alıyorum birbirimize çok değer verdiğimizin bi işareti bu💜

Biz evde sadece ikimiziz. Bazen gölgem gibi peşinde bazen beni hiç takmaz. Gece yatarken kapımı azıcık kapatsam giremeyeceği kadar Aralık olunca gelir ağlar. Kalkar açarım sonra sabah 5 gibi kafama zıplar uyanayım diye. 7 Haziran da 1 yaşına girecek ama karakteri hakkında birşey söyleyemiyorum. Bir bakarsınız çok yaramaz bir bakarsınız evde kedi yokmuş gibi. Kısacası beni kendine uydurdu. O bana asla uymadı.

Fistikliokum

benim kedim sagolsun bana evde yokmuşum gibi davranıyor, ne kucakta durur, ne yanima yatar, ne koltukta yanimda durur, yok yani hic gelmez ergen cocuklar gibi ebeveynden kaçıyor surekli, aksam ben gelince sadece, 10 dk yerde yatip sevdiriyor o kadar sonra hemen kacip gidiyor, kafasina göre takiliyor evde, istiyorum gelsin kucagima yatsin , sabah gelsin uyandirsin, yok nerde. ve daha 9aylik,hani buyuk de degil oyun sevecek yaşta aslinda